Vitajte na stránke www.drevostavbymodul.sk

 Tel.: 0907 / 681 381

foto na web 2

Zdravie je najdôležitejšou hodnotou v našom živote. Život v drevenom dome je zdravý, pretože drevo reguluje vlhkosť a tým nevznikajú plesne. Viacero výskumov dokazuje,  že drevo má pozitívny vplyv na pohodu ľudí - zníženie srdcového rytmu, zlepšenie koncentrácie a kvality spánku. 
Drevostavby ponúkajú vynikajúcu kvalitu bývania, pretože použité materiály sú bezchybné pre životné prostredie a nemajú negatívny vplyv na ľudí alebo životné prostredie. Pozitívne účinky dreva, jeho vôňa, farba a štruktúra sú dobre známe a sú hlavným dôvodom, prečo sú drevené stavby pre naše zdravie lepšie.

Výhody montovaných domov:

 

Hlavné dôvody prečo si vybrať montovaný rodinný dom.

  1. Dom vzniká s maximálnou presnosťou.

Moderné montované domy vznikajú s pomocou najnovších programov, ktoré zaručujú presnosť stavby.

  1. Príjemná mikroklíma.

Mikroklíma je veľmi dôležitou súčasťou vášho každodenného života, má veľký vplyv na to, ako sa v dome cítite. Montované steny vám pomôžu udržať príjemnú teplotu a vlhkosť vzduchu.

  1. Rozumná cena.

Montované domy nie sú tak drahé ako murované domy a nestavajú sa tak dlho.

  1. Veľmi dobrá výdrž.

Drevo je jedným z najkvalitnejších a najtvrdších stavebných materiálov. Dom je vďaka špeciálnym technológiám, ktoré sa používajú prakticky nehorľavý a je odolný voči zemetraseniam a silným vetrom.

  1. Menej starostí.

Murovaný dom sa stavia veľmi dlho a preto existuje riziko pri výbere dizajnérov, projektantov,  pracovníkov ... U nás nájdete toto všetko na jednom mieste.

  1. Ušetríte.
  2. Ochrancovia prírody z vás budú mať radosť.