Naša firma  vyrába a montuje montované domy  na mieru podľa  dispozičných predstáv a potrieb  našich zákazníkov. Pri výrobe používame prvotriedne materiály, ktoré podliehajú stálemu dohľadu kvality výroby. Staviame domy typové i individuálne a z toho vyplýva že pre nás nie je nič príjemnejšie, ako keď klient prináša svoje vlastné nápady. Váš nový dom sa tak stáva úplne jedinečným dielom. Ponúkame  vám  komplexné služby od architektonickej štúdie a projektovej dokumentácie až po celkovú realizáciu stavby nového domu (hrubá stavba, holodom,  či dom na kľúč). Ku každému zákazníkovi pristupujeme  individuálne, vďaka čomu vám  postavíme skutočne dom na mieru.

Materiály ktoré používame  sú pod pravidelnou kontrolou kvality, sú zdravotne nezávadné a nezaťažujú životné prostredie. Rámová konštrukcia montovaného domu je z vysoko akostných profilov KVH, ktoré zaručujú mimoriadnu tvarovú stálosť a eliminujú statické a estetické vady. Všetky izolačné materiály nám  dodávajú renomovanej spoločnosti, čím sú garantované veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti domov. Na konštrukciu domu vrátane kompletného strešného plášťa a na tepelnoizolačné vlastnosti domov vám poskytneme záruku 10 rokov.

Hlavnou výhodou montovaných domov je rýchlosť výstavby. Vo vlastnom dome môžete bývať už do troch mesiacov od podpisu zmluvy o dielo. Rýchle je aj samotné zahájenie staby. Nečakáte dlhé týždne a mesiace na začiatok realizácie. Za ten čas, kým budujeme základovú dosku, tak vo výrobe sa už pracuje na opracovaní stavebných prvkov kontrukcie domu. Výroba a montáž sú pritom vykonávané pracovníkmi, ktorí majú dlhoročnú prax v odbore.

 Výhody montovaných domov sú:bungalov kresba

- krátka doba výstavby

- nižšie obstarávacie náklady

- úspora na vykurovaní

- ekologické bývanie

     Nevýhodou potom môže byť obmedzené dispozičné usporiadanie domu. Nevhodný je aj  pre tých, ktorí by si chceli stavbu následne upraviť svojpomocne.  Pokiaľ ale hľadáte  bývanie, na ktoré nebudete čakať roky a za jeho prevádzku nechcete minúť všetky svoje úspory, tak sú drevené montované domy od nás pre vás jasnou voľbou.